Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ.PDF

Објавено на: 02.03.2023 08:38:02
Документ БР.: DOC_12283-4/2023
Урнек: Други одлуки од собрание