листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:
Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2022


6 и 12 Месечни известувања- 2022.xlsx

Објавено на: 10.03.2023 14:11:53
Документ БР.: DOC_26445-86/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.