Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на Пекабеско АД за периодот 01.01-31.12.2022 година.


12 Месечни известувања- Пекабеско АД - 2022.xlsx

Објавено на: 10.03.2023 14:10:53
Документ БР.: DOC_26445-85/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.