листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложениe за остварени резултати во 2022 година на Пекабеско АД

 


Obrazlozenie za ostvareni rezultati 2022 - Pekabesko ad.pdf

Објавено на: 10.03.2023 14:10:53
Документ БР.: DOC_10191-212/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации