листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД прилеп објавува образложение до берза


Obrazlozenie do berza nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-31.12.2022.docx

Објавено на: 10.03.2023 16:20:59
Документ БР.: DOC_10191-216/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации