Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Соопштение за оставка на член на Одбор на директори 13.03.2023

 


Oставка 13.03.2023.pdf

Објавено на: 13.03.2023 15:55:20
Документ БР.: DOC_12285-7/2023
Урнек: Измени во органи на управување