листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.22


12 Месечни известувања 2022.xls

Објавено на: 13.03.2023 14:10:19
Документ БР.: DOC_26445-89/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.