листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение кон консолидираните финасиски извештаи за 2022 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАССИСКИ ИЗВЕШТАИ 31.12.2022 г.doc

Објавено на: 14.03.2023 14:17:58
Документ БР.: DOC_10191-221/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации