листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01..2022-31.12.2022


НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2022.xlsx

Објавено на: 14.03.2023 14:10:36
Документ БР.: DOC_26445-90/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.