Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ 01.01..2022-31.12.2022


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.03.2023 14:10:21
Документ БР.: DOC_26445-92/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.