Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ  01.01.2022-31.12.2022


Образложение за остварените резултати 2022.docx

Објавено на: 15.03.2023 14:10:21
Документ БР.: DOC_10191-223/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации