Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, консолидираните Финансиски извештаи за 2022 година.


DS ADING_Obrazlozenie_nerevidiran, konsolidiran_31.12.2022.pdf

Објавено на: 15.03.2023 14:11:21
Документ БР.: DOC_10191-224/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации