Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение за работењето на АД Грозд Струмица за период 01.01.-31.12.2022


годишен извештај за 2022консолидиран.doc

Објавено на: 15.03.2023 14:12:21
Документ БР.: DOC_10191-225/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации