Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2022


Неревидирани финансиски извештаи -31.12.2022 .xls

Објавено на: 15.03.2023 14:13:21
Документ БР.: DOC_26445-95/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.