Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација во врска со Годишното Собрание на акционери закажано за 19.04.2023 година


Објава за гласање со коресподенција.pdf

Објавено на: 20.03.2023 15:29:33
Документ БР.: DOC_10191-231/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации