листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви доставуваме кратко образложение за работењето на друштвото РЖ УСЛУГИ АД   Скопје за период 01.01-2022-31.12.2022


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД. од Јануари-Декември 2022 год.docx-консолидирани.docx

Објавено на: 23.03.2023 14:11:38
Документ БР.: DOC_10191-237/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации