листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12/2022


Образложение 01.01-31.122022 год. консолидирани docx.docx

Објавено на: 27.03.2023 14:20:55
Документ БР.: DOC_10191-243/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации