Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД Прилеп известува за објава на неревидирани консолидирани финансиски извештаи


izvestuvanje za objava na nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01-31.12.2022.docx

Објавено на: 29.03.2023 09:00:50
Документ БР.: DOC_10191-244/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации