Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestaj za finansiskite rezultati-konsolidirano za RIK SILEKS AD, za period od 01.01.2022 do 31.12.2022 godina


Извештај за финансиските резултати-консолидирано на РИК СИЛЕКС АД,Кратово за период од 01.01.2022 до 31.12.2022 година.pdf

Објавено на: 29.03.2023 15:03:54
Документ БР.: DOC_10191-248/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации