Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2022-31.12.2022


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ.docx

Објавено на: 31.03.2023 14:10:03
Документ БР.: DOC_10191-257/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации