Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Консолидирани Финансиски Извештаи 01.01.-31.12.2022 Макпетрол АД..xls

Објавено на: 31.03.2023 14:14:29
Документ БР.: DOC_26445-114/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.