листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните ФИ за 2022 година


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи Јануари-Декември 2022 година.docx

Објавено на: 31.03.2023 15:40:05
Документ БР.: DOC_10191-266/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации