листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ДЕЛОВНА 2022 ГОД.


ПЕЛИСТЕРКА А.Д.Скопје, 01-31.12.2022, неревидиран.xlsx

Објавено на: 03.04.2023 14:27:27
Документ БР.: DOC_26445-120/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.