листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ 06.05.2023


ЈАВЕН ПОВИК 2023 - Годишно собрание АД ФУСТЕЛАРКО БОРЕЦ Битола06.05.23.pdf

Објавено на: 06.04.2023 14:11:09
Документ БР.: DOC_10109-19/2023
Урнек: Јавен повик за собрание