листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Известај на Одбор на директори за 2022


известај22od.pdf

Објавено на: 06.04.2023 14:12:09
Документ БР.: DOC_13285-33/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери