листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Барање за вклучување на нова точка на Дневен ред


Барање за вклучување на нова точка на Дневен ред.pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:01:49
Документ БР.: DOC_13285-36/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери