листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Податоци за независен член на Надзорен одбор 


Податоци за независен член на Надзорен одбор .pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:02:04
Документ БР.: DOC_13285-38/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери