листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик со Ревидиран дневен ред


Јавен повик со Ревидиран дневен ред.pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:01:28
Документ БР.: DOC_10109-20/2023
Урнек: Јавен повик за собрание