листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран Биланс на успех за период од 01,01,2023 год. до 31,03,2023 год.


3 Месечнo известувањe- ГТЦ за 2023 год..xlsx

Објавено на: 24.04.2023 15:18:14
Документ БР.: DOC_12294-4/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.