Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот единечен биланс на успех за периодот 01.01.2023 - 31.03.2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 31.03.2023 г..doc

Објавено на: 25.04.2023 08:59:22
Документ БР.: DOC_10191-310/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации