Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2023

 


Единство - Берза 31.03.2023.xls

Објавено на: 25.04.2023 09:06:03
Документ БР.: DOC_12294-7/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.