листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.03.2023


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 31.03.23.xlsx

Објавено на: 02.05.2023 15:55:17
Документ БР.: DOC_12294-94/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.