листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за назначување на овластен ревизор за 2023 година


Одлука за назначување на овластен ревизор за 2023 година.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:09:52
Документ БР.: DOC_12283-21/2023
Урнек: Други одлуки од собрание