листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за определување на месечен паушал на членовите на Надзорниот одбор


Одлука за определување на месечен паушал на членовите на Надзорниот одбор.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:10:08
Документ БР.: DOC_12283-22/2023
Урнек: Други одлуки од собрание