листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за измена на Статутот на РЕПЛЕК АД Скопје


Одлука за измена на Статутот на РЕПЛЕК АД Скопје.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:11:20
Документ БР.: DOC_12283-24/2023
Урнек: Други одлуки од собрание