листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани посебни и консолидирани финансиски извештаи за 2022 година


Ревидирани ФИ-2022 Реплек АД.pdf
Ревидирани консолидирани ФИ Реплек 2022.pdf

Објавено на: 27.04.2023 08:59:09
Документ БР.: DOC_12304-13/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи