листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran bilans na uspeh za period od 01.01.2023 do 31.03.2023 godina


биланс на успех 31.3.2023 година.xlsx

Објавено на: 27.04.2023 14:14:15
Документ БР.: DOC_12294-22/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.