листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Корегирани неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2022 до 31.12.2022 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Корегирани Годишни финансиски извештаи за 2022.xls

Објавено на: 27.04.2023 14:13:15
Документ БР.: DOC_26445-121/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.