листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон корегираните деловни резултати за деловната 2022 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Образложение кон резултатите за 2022 .pdf

Објавено на: 27.04.2023 14:13:15
Документ БР.: DOC_10191-330/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации