листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2023-31.03.2023


ZAS-3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (6)-2023.xls

Објавено на: 27.04.2023 14:23:15
Документ БР.: DOC_12294-23/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.