листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите 01.01.2023-31.03.2023


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2023-31.03.2023.doc

Објавено на: 27.04.2023 14:23:15
Документ БР.: DOC_10191-331/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации