листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД Скопје неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.203г. до 31.03.2023г. ќе објави на ден 28.04.2023г. после 13 часот.

Објавено на: 27.04.2023 14:24:15
Документ БР.: DOC_10191-332/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации