листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран Биланс на успех за периодот од 01.01 -31.03.2023 год.


Неревидиран Биланс на успех 01.01-31.03 Стокопромет АД.xlsx

Објавено на: 27.04.2023 14:24:15
Документ БР.: DOC_12294-24/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.