листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

објаснувачки белешки кон неревидиран биланс на успех 


образложение кон биланс на успех 01.01-31.03.2023.docx

Објавено на: 27.04.2023 14:29:42
Документ БР.: DOC_10191-333/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации