листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери - 30.05.2023 година


Javen povik za sobranie 30-05-2023.pdf

Објавено на: 28.04.2023 08:46:13
Документ БР.: DOC_10109-63/2023
Урнек: Јавен повик за собрание