листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување Годишно Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


Javen Povik za svikuvanje na Godisno Sobranie na akcioneri na TK AD Prilep.pdf

Објавено на: 28.04.2023 08:39:10
Документ БР.: DOC_10109-62/2023
Урнек: Јавен повик за собрание