листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2023г. до 31.03.2023г.


Bilans na uspeh 31.03.2023.xlsx

Објавено на: 28.04.2023 14:30:46
Документ БР.: DOC_12294-52/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.