листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен финасиски извештај на “Факом“АД Скопје


Годишен извештај за работењето 2022 г..pdf
Извештај за работењето на Органите на управување за 2022 год..pdf

Објавено на: 28.04.2023 14:29:46
Документ БР.: DOC_10191-358/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации