листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИ Банка АД Скопје 01.01-31.03.2023


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-31.03.2023.docx

Објавено на: 28.04.2023 14:59:50
Документ БР.: DOC_10191-366/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации