листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за Собрание на акционери


Точка 11 - Предлог Одлука за изменување и дополнување на Статутот на УНИБанка АД Скопје.pdf

Објавено на: 28.04.2023 15:21:56
Документ БР.: DOC_13285-126/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери